Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?
Домівка Блог

Блог

 • Як вибрати розробника (веб-студію) для вашого сайту або захоплюючі історії створення сайту

  В наш час питанням створення сайту задаються все більше і більше компаній та підприємців. В цій статті ми розповімо про декілька історій створення сайту. Звичайно ж дійові особи, цифри, самі історії є вигаданими, і збіг з реальними людьми – випадковість 🙂 Проте подібні ситуації можуть бути із кожним, хто в певний момент захоче знайти розробника для свого сайту, оскільки вибір виконавця буває не завжди вдалим. А висновки робіть самі.

  (більше…)

 • Копіювання модних ідей або культ Карго в ІТ індустрії

  В часи Другої світової війни американські війська засновували свої бази на Меланезійських островах. Ці військові бази були призначені для ведення війни з Японською імперією. Транспортні літаки США регулярно доставляли вантажі із забезпеченням для гарнізонів та підтримки місцевих аборигенів. Таким чином, аборигени отримали доступ до цивілізації. Проте задоволення це тривало не довго. Після перемоги американців у війні військові покинули свої бази. Разом з військовими зникли і вантажі. З цієї ситуації аборигени дійшли висновку, що білі люди (тобто військові американської армії) отримали контроль над «чарівними» вантажами нечесним шляхом.

  (більше…)

 • PHP – найбільш популярна мова для веб програмування

  Якщо необхідно розробити інтернет-сайт, відмінний від елементарного сайту, Вам не обійтись без використання серверної мови програмування, найбільш популярною серед яких є PHP (Hypertext Preprocessor, попередня назва: Personal Home Page Tools) – скрипкова мова програмування, призначена для генерації HTML-сторінок на стороні сервера. PHP інтерпретується веб-сервером в HTML-код, який передається у браузер.

  Робота над РНР починається у 1995 році, а в 2004 виходить РНР 5, яка постійно удосконалюється і виходить у нових версіях РНР 5.

  (більше…)

 • Що таке розкрутка сайту?

  Будь-який сайт приносить користь лише тоді, коли його хтось відвідує.

  Розкрутка сайту – це комплекс заходів, спрямованих на підвищення відвідуваності сайту, залучення на сайт цільової аудиторії з пошукових систем.

  Процес розкрутки сайту включає його пошукову оптимізацію і просування в пошукових системах.

  Пошукова оптимізація (SEO – search engine optimization) – підготовка сайту для розкрутки. Включає оптимізацію тексту сторінок сайту, ключових слів, заголовків, структуру внутрішніх посилань.

  (більше…)

 • CSS3 – красиве і зручне оформлення сайту

  CSS3 (Cascading Style Sheets — каскадні таблиці стилів, рівень 3) уже активно використовується на великій кількості сайтів, хоча при цьому частина розробників може і не задумуватись над відмінностями CSS3 і попередніх версій, оскільки ці нюанси знати не обов’язково, якщо розглядати єдину технологію CSS – стилів для оформлення (візуалізації) HTML-сторінок.

  Якщо практичний результат впровадження технологій HTML5 не завжди помітний, то у випадку з впровадженням технологій CSS3 такий результат очевидний. Функції CSS3 значно розширені порівняно з попередніми версіями. Інструментарій CSS3 забезпечує ефекти, які раніше досягалися тільки за допомогою вставки зображень чи javascript. Як наслідок, спрощується процес оформлення сторінки, зменшується навантаження на сервер і вага сторінки, зростає швидкість її завантаження.

  (більше…)

 • В чому переваги HTML5 ?

  Хоча офіційно HTML5 ще не вийшла, але зараз усі про неї говорять, а Інтернет-браузери пропонують нові версії, які уже підтримують багато функцій HTML5. В чому сила HTML5 ? HTML5 (HyperText Markup Language, version 5) є останньою і найбільш новою версією HTML – основного стандарту розмітки Інтернет-сторінки.

  Коротко охарактеризуємо основні нововведення HTML5. Оптимізовано оголошення самої розмітки: !Doctype html. Оголошення кодування сторінки: meta charset=”UTF-8″.

  (більше…)