Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

Інтернет-магазин на WordPress – WOW-shop від Chili-Web. Демо-сайт

Інтернет-магазин на WordPress – WOW-shop від Chili-Web. Демо-сайт

Кожна команда веб-розробників, яка претендує на те, щоб залишити слід в історії, повинна пропонувати клієнтам щось нове і краще, ніж середньостатистичні послуги, а може навіть найкраще у певній сфері. Завдяки таким розробкам клієнти будуть впізнавати команду веб-розробників поруч із величезною кількістю інших виконавців і знову звертатися в майбутньому.

Ми пропонуємо клієнтам додаток для інтернет-магазинів на WordPressWOW-shop. Цей додаток став результатом роботи і постійного вдосконалення протягом декількох років.

Якщо Ви уже працювали з іншими платформами для інтернет-магазинів як редактор чи розробник, Ви легко оціните сильні сторони нашого додатку (як вітрини інтернет-магазину, так і його адмінки), відкривши демо-сайт.

Демо-сайт

Сторінка входу  Адмінка (відкривати після авторизації на сторінці входу; якщо ви відкриєте цю адресу відразу, то побачите сторінку “404”)

Рекомендуємо переглянути сторінку Управління атрибутами та інші сторінки блоку “WOW E-shop”.

 

Пропонуємо розглянути основні переваги і недоліки найбільш відомих плагінів для інтернет-магазинів на WordPress, щоб порівняти їх із WOW-shop.

1. WooCommerce. Найпопулярніший плагін інтернет-магазину на WordPress, а тому чимало розробників і власників сайтів вважають його безальтернативним рішенням. Існує величезна кількість шаблонів, додаткових плагінів та інших розробок для WooCommerce, а сам плагін динамічно оновлюється. Але чи справді WooCommerce є оптимальною платформою для інтернет-магазину? На нашу думку, ні. Безумовно, плагін містить потужний функціонал (зокрема фільтри товарів, конфігуровані товари) і дає можливість розробити повноцінний інтернет-магазин. Але найбільш очевидним недоліком є дуже недосконала система управління атрибутами і наборами атрибутів; функції цієї системи досить обмежені, оскільки сама її архітектура є невдалою. Крім того, сайти на WooCommerce достатньо “важкі”, тобтом повільно працюють і сильно навантажують сервер; щоб вирішити цю проблему, часто використовують плагіни кешу.

2. WPshop (Франція) . Цікава і потужна розробка, про яку нечасто пишуть в інтернеті, і яка не дуже відома серед розробників. За своїм потенціалом цей плагін, напевно, не гірший, ніж WooCommerce. Потужна система управління атрибутами і наборами атрибутів. Загалом управління магазином в адмінці містить багато корисних налаштувань, а в деяких випадках є досить складним і вимагає більше часу на вивчення. Вихідний код плагіна є складним для редагування, а тому зробити певні зміни у структурі інтернет-магазину буде непросто.

3. WP Shop (wp-shop.ru) . В інтернеті є багато посилань на цей плагін, а також коментарі типу “найкращий плагін магазину в рунеті для WP”. Мабуть, в рунеті він дійсно найкращий, але уявити серйозний інтернет-магазин на цьому плагіні, м’яко кажучи, складно. Плагін має інтеграцію із популярними платіжними системами (WebMoney, YandexMoney, RoboKassa, QIWI, PayPal) та цікаві способи доставки, і на цьому список переваг завершується. В адмінці управління товарами і атрибутами товарів практично відсутнє. Загалом плагін достатньо примітивний.

Порівняно з іншими плагінами наш додаток WOW-shop має ряд переваг, серед яких можна виділити такі:
1) потужна та зручна система управління атрибутами і наборами атрибутів; кожному набору атрибутів відповідає окремий тип товарів, який окремо виділений в адмінці;
2) зручне управління категоріями товарів; для категорії можна вибрати не лише зображення і режим перегляду (як і в WooCommerce), але й порядок розміщення;
3) робота з конфігурованими товарами; конфігурований товар є об’єднанням простих товарів, тому можна вести їх облік на складі, здійснювати їх масовий імпорт; на сайті вибір опцій конфігурованого товару поданий не простим випадаючим списком, а кнопками, що можуть містити мініатюри товарів, їх колір;
4) можливість показати блоки (слайдери) з типовими групами товарів (нові, акційні товари і т.д.) не лише на головній сторінці, а й у категорії товарів (вибірка тільки з даної категорії); можливість автоматичного визначення популярних товарів і хітів продажу;
5) наявність популярних онлайн-способів оплати (PayPal, Liqpay, Приват 24, Webmoney), для яких не потрібно встановлювати додаткові плагіни;
6) висока швидкість роботи сайту, відсутність значного навантаження на сервер, що забезпечуються завдяки раціональній архітектурі;
7) простий і гнучкий вихідний код, що дає можливість легко змінювати структуру сайту під потреби конкретного інтернет-магазину; можливість створити багатомовний інтернет-магазин завдяки сумісності із плагіном Qtranslate.

Якщо ви уже знайомі з адмінкою WordPress, то вам буде дуже просто навчитися працювати із додатком WOW-shop. Якщо ні, то спочатку слід вивчити загальні принципи роботи з адмінкою. В будь-якому випадку буде не зайвим почитати інструкції.
Адмінка WordPress. Інструкції