Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

сайти на WordPress Україна Київ | вартість розробки сайту на WordPress

WordPress був створений як платформа для блогів. Однак поступово його функціональність розширювалась, і тепер він використовується для найрізноманітніших завдань і типів сайтів.

WordPress має величезний набір готових шаблонів – це варіанти майбутнього сайту, які при невеликому знанні PHP можна кардинально змінювати під свої потреби. Без знання програмування можна управляти категоріями, створювати нові сторінки і публікації, додавати або прибирати віджети тощо. WordPress дозволяє робити все на професійному рівні, зручно і розумно організувати весь необхідний функціонал.

Завдяки надзвичайно вдалій архітектурі WordPress не сильно навантажує сервер і є дуже гнучким для розробників. Відносно прості фрагменти коду дозволяють отримати функціонал, що потрібен для певного конкретного завдання.

Найбільш важлива причина використовувати WordPress полягає в тому, що це WordPress. Досить просто подивитися на вражаючу статистику сервісу:

  • зареєстровано понад 60 мільйонів встановлень WordPress;
  • більше 50% всіх сайтів в топ мільйоні по відвідуваності, що використовують системи управління вмістом, працюють на WordPress;
  • WordPress абсолютно безкоштовний;
  • є можливість легко вбудовувати нові теми і плаґіни, щоб тонко налаштувати зовнішній вигляд вашого сайту та його функціональність;
  • постійні оновлення, що підвищують безпеку та розширюють існуючі можливості.

WordPress достатньо вдалий для пошукової оптимізації (SEO). Також є багато плагінів для просування сайту в пошукових системах (автоматично генерують карту сайту, дають можливість прописати ключові слова для кожної сторінки тощо). Це відмінно допомагає підвищити рейтинг вашого сайту в Google, Yandex та інших пошукових системах. Сайт на WordPress легко оптимізувати, а код зробити «чистим» та валідним.

Завдяки зручній адміністративній панелі дуже зручно і легко наповнювати сайти на WordPress. Щоб додавати інформацію на сайт через адмінку, не потрібно мати спеціальних навиків, адже це доступно для будь-кого, хто просто вміє користуватися ПК. Дуже зручною є робота із зображеннями, які можна вставляти і в режимі фотогалереї. Після установки відповідного плагіна буде доступним додавання багатомовного контенту, що грамотно організовано завдяки інтуїтивному інтерфейсу.

WordPress – найвідоміша платформа для сайтів у світі, яка поки що не має серйозних конкурентів за рівнем популярності. Цілком ймовірно, що багато сайтів, які ви часто відвідуєте, також створені на WordPress. Ось декілька відомих брендів та людей, сайти яких розроблені на WordPresss: Forbes, The New York Times Company, Jay Z, Beyoncé, Usain Bolt, Mercedes-Benz, Samsung, EBay News, LinkedIn, Evernote.

WordPress вражає розвитком семимильними кроками. Безсумнівно, платформа буде ставати ще кращою, в тому числі і як платформа для електронної комерції. Вибір його в якості прийнятної платформи сьогодні може виявитися напрочуд вірним рішенням, адже вже завтра WordPress може перетворитися в переможця у постійній конкуренції між платформами для сайтів будь-яких типів. Це одна з багатьох причин, чому ним варто користуватися.

Дехто вважає, що ознакою якісних сайтів є самописні платформи, а сайти на відомих платформах (WordPress або інші) – примітивні. Але практика показує хибність такої думки. Створювати самописні платформи – це так само, як кожного разу придумувати велосипед, оскільки створення якісної платформи вимагає дуже багато часу. Звичайно, бувають складні проекти з унікальним функціоналом, які вимагають створення унікальної платформи. Але для більшості сайтів доцільно використати одну з відомих платформ, наприклад, WordPress. Якщо ваш сайт створений на самописній платформі, то ви будете сильно прив’язані до його розробника; інші спеціалісти, які не знайомі з цією платформою, не захочуть працювати з таким сайтом або ж вимагатимуть високої оплати роботи.

Наша компанія займається створенням сайтів на WordPress уже не перший рік, тому наш досвід і напрацювання дозволяють легко адаптувати WordPress під найбільш різноманітні завдання. Один із головних напрямків роботи – створення інтернет-магазинів на WordPress.

 

Розрахувати вартість розробки сайту на WordPress і замовити його у нас Ви можете тут.