Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

Простий сайт-візитка, лендінг

Економ-пакет

термін:

1 день

У яких випадках вас може зацікавити така пропозиція?

  • у вас невисокі вимоги до сайту, вас влаштовує сайт із шаблонним дизайном;
  • на даному етапі ви хочете вкласти у сайт мінімальну к-сть грошей і часу, відразу розпочати роботу із сайтом, оцінити його ефективність, тому поки що вам потрібен більш простий сайт, який потім можна буде удосконалити.

Чому ми пропонуємо розробку сайту за такими низькими цінами? Хіба нам це вигідно? Ми можемо швидко (протягом дня) створити такий сайт, оскільки тут використовується простий шаблонний дизайн (в рамках пакету можна змінювати лише кольори). Потім цей дизайн можна і змінити. Водночас функціонал такого сайту достатньо потужний.

У даний пакет сайту входять:

  1. базовий функціонал сайту (фотогалерея, вставка відео, стрічка новин, пошук та інше);
  2. деякі типові елементи – великий слайдер, google-карта, контактна форма і форма “замовити зворотній дзвінок”;
  3. типовий функціонал Landing Page (додавання/редагування секцій сторінки, вибір їх формату, включення різних типів контенту у ці секції);
  4. багатомовність;
  5. адаптивна верстка (мобільна версія);
  6. незначні зміни дизайну, а саме – зміна кольорів.

Ми заливаємо сайт на ваш хостинг, робимо основні налаштування сайту, необхідні для початку його нормальної роботи, даємо невеликі консультації щодо роботи в адмінці. Наповнюєте сайт контентом ви самостійно.

Якщо ви уже маєте домен і хостинг, ви отримаєте готовий сайт протягом дня.
Цей сайт буде на платформі WordPress. Весь контент (тексти, зображення), звичайно, редагується в адмінці. Перевагою наших сайтів є максимально просте управління в адмінці.
Якщо ви захочете удосконалити функціонал і дизайн сайту, це можна буде зробити на наступному етапі роботи. Цю роботу можемо зробити не тільки ми, а й інші спеціалісти, що працюють з WordPress.