Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

Простий інтернет-магазин

Інтернет-магазин
Економ-пакет
1500грн.

термін:

1 день

У яких випадках вас може зацікавити така пропозиція?

  • у вас невисокі вимоги до сайту, вас влаштовує сайт із шаблонним дизайном;
  • на даному етапі ви хочете вкласти у сайт мінімальну к-сть грошей і часу, відразу розпочати роботу із сайтом, оцінити його ефективність, тому поки що вам потрібен більш простий сайт, який потім можна буде удосконалити.

Чому ми пропонуємо розробку сайту за такими низькими цінами? Хіба нам це вигідно? Ми можемо швидко (протягом дня) створити такий сайт, оскільки тут використовується простий шаблонний дизайн (в рамках пакету можна змінювати лише кольори). Потім цей дизайн можна і змінити. Водночас функціонал такого сайту достатньо потужний.

У даний пакет сайту входять:

  1. базовий функціонал сайту (фотогалерея, вставка відео, стрічка новин, пошук та інше);
  2. деякі типові елементи – великий слайдер, google-карта, контактна форма і форма “замовити зворотній дзвінок”;
  3. типовий функціонал інтернет-магазину (кошик і замовлення, сортування і фільтри товарів, стікери акційних товарів, схожі і супутні товари та інше);
  4. багатомовність;
  5. адаптивна верстка (мобільна версія);
  6. незначні зміни дизайну, а саме – зміна кольорів.

Ми заливаємо сайт на ваш хостинг, робимо основні налаштування сайту, необхідні для початку його нормальної роботи, даємо невеликі консультації щодо роботи в адмінці. Наповнюєте сайт контентом ви самостійно.

Якщо ви уже маєте домен і хостинг, ви отримаєте готовий сайт протягом дня.
Цей сайт буде на платформі WordPress. Весь контент (тексти, зображення), звичайно, редагується в адмінці. Перевагою наших сайтів є максимально просте управління в адмінці.
Якщо ви захочете удосконалити функціонал і дизайн сайту, це можна буде зробити на наступному етапі роботи. Цю роботу можемо зробити не тільки ми, а й інші спеціалісти, що працюють з WordPress.

Таким чином, у нас ви можете створити за вигідною ціною інтернет-магазин з потужним функціоналом і простим шаблонним дизайном. Важливо, що це повноцінний інтернет-магазин, на відміну від різних безкоштовних конструкторів, магазинів на готових торгових майданчиках, та інших схожих варіантів, що мають типові недоліки: наявність реклами, обмеження у просуванні сайту, неможливість серйозно змінювати сайт.

683