Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

Інтернет-магазин недорого

Економ-пакет

термін:

1 день

Standard
Дизайн шаблону максимально простий, без особливих «фішечок».
Minimalist
Пункти меню, іконки та інші графічні елементи - компактні, акуратні. Це саме те, що визначає мінімалістичний дизайн.
Catalog
Основний акцент зроблено на головне меню, яке містить великі кнопки з іконками. По такому меню відразу хочеться поклікати.
Big shop
Призначений для магазину з великою к-стю товарів та їх категорій. Основною фішкою є меню «Всі товари», яке має прекрасну навігацію по всіх категоріях товарів.

У даний пакет включено:

 1. базовий функціонал сайту (пошук, фотогалерея, відео, слайдер, контактні форми, google-карти та інше);
 2. типовий функціонал інтернет-магазину (кошик і замовлення, особистий кабінет, сортування і фільтри товарів, акційні товари та інше);
 3. основні елементи дизайну (мобільна версія, вибір палітри кольорів);
 4. демо-контент, а також незначна к-сть реального контенту (якщо клієнт його надасть).
Також у вартість пакету включено модулі, які в інших проектах є платними:
 • Багатомовність

  1250грн.
 • Онлайн оплата (Liqpay, PayPal)

  1500грн.
Крім того, ви отримуєте знижку на модулі:
 • Нова пошта

  зручний вибір відділення зі списку; автоматичний розрахунок вартості доставки

  1000грн.400грн.
 • Google login + Facebook login

  дуже зручно для відвідувачів; багато хто просто не захоче реєструватись «по-старому»

  1250грн.500грн.
 • Розумний пошук

  шлях до товару стає легким і коротким; багато відвідувачів розпочинають саме із пошуку

  1250грн.500грн.

Інтернет-магазин «економ-пакет» повинен зацікавити вас, якщо:

 • ви шукаєте більш дешеві пропозиції, і вас влаштовує сайт із стандартним дизайном; водночас вас не цікавить сайт із «обрізаним» функціоналом чи сумнівний продукт від розробника-початківця;
 • вам потрібен сайт «на вчора»; ви не готові працювати з розробниками, які обіцяють виконати роботу за 2 тижні, а насправді виконують її 2 місяці; ми пропонуємо інтернет-магазин за 1 день;
 • на даному етапі ви хочете вкласти у сайт якнайменше грошей і часу, відразу розпочати роботу із сайтом, оцінити його ефективність; тому зараз вам потрібен більш простий сайт, який потім можна удосконалити.

 

Чому ми пропонуємо розробку сайту за такими низькими цінами? Хіба нам це вигідно? Ми можемо швидко (протягом дня) створити такий сайт, оскільки тут використовується простий шаблонний дизайн (в рамках пакету можна змінювати лише кольори). Потім цей дизайн можна і змінити. Водночас функціонал такого сайту достатньо потужний.

Ми заливаємо сайт на ваш хостинг, робимо основні налаштування сайту, необхідні для початку його нормальної роботи, даємо невеликі консультації щодо роботи в адмінці. Наповнюєте сайт контентом ви самостійно.

Якщо ви уже маєте домен і хостинг, ви отримаєте готовий сайт протягом дня.
Цей сайт буде на платформі WordPress. Весь контент (тексти, зображення), звичайно, редагується в адмінці. Перевагою наших сайтів є максимально просте управління в адмінці.
Якщо ви захочете удосконалити функціонал і дизайн сайту, це можна буде зробити на наступному етапі роботи. Цю роботу можемо зробити не тільки ми, а й інші спеціалісти, що працюють з WordPress.

Таким чином, у нас ви можете створити недорого інтернет-магазин з потужним функціоналом і стандартним дизайном. Важливо, що це повноцінний інтернет-магазин, на відміну від різних безкоштовних конструкторів, магазинів на готових торгових майданчиках, та інших схожих варіантів, що мають типові недоліки: наявність реклами, обмеження у просуванні сайту, неможливість серйозно змінювати сайт.