Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

сайт візитка недорого Київ | простенький сайт візитка створення ціна

promo-site

Простенький сайт-візитка

«Вас нема в Інтернеті? А чи є Ви взагалі?» Ця відома фраза з кожним роком стає все більш актуальною. Якщо Ви хочете вирішити завдання, пов’язане з Вашою присутністю в Інтернеті, ми Вам у цьому допоможемо.
В сучасних умовах практично будь-яка компанія чи навіть окрема особа, що займається певним бізнесом, потребує сайт в інтернеті, хоча би елементарний. В іншому випадку цей бізнес відмовляється від значної частини клієнтів.

Сайт-візитка, як це випливає з самої назви, є фактично візитною карткою компанії в Інтернеті. Як правило, він містить загальну інформацію про бізнес, коротку характеристику товарів і послуг, фотогалерею, контактні дані. Однак проста функціональність сайту-візитки не означає, що його можна зробити як-небудь. Велике значення для сайту-візитки має дизайн. Дуже важливо, щоб у вашого потенційного клієнта було приємне враження при відвідуванні сайту, що збільшить шанси на його подальшу співпрацю з вами.

Існує чимало сервісів, які пропонують безкоштовне створення і розміщення сайтів-візиток (напирклад, сервіс uCoz). Це також варіант для тих, кому головне – економія. Але потрібно розуміти, що для багатьох інтернет-користувачів буде відразу помітна різниця між таким сайтом і “нормальними” сайтами. Чи буде серйозно сприймати вас клієнт, побачивши сайт на шаблоні безкоштовного сервісу, та ще й із специфічною рекламою? Це питання залишається відкритим.

Ми пропонуємо створення сайтів-візиток і інших типів сайтів будь-яких рівнів складності. Ціна сайтів-візиток – від 400 грн.

Розрахувати вартість розробки сайту і замовити його у нас Ви можете тут.