Вас немає в інтернеті ?
А чи існуєте ви взагалі ?

створити інтернет магазин недорого Київ | зробити інтернет магазин на WordPress ціна

e-shop

Створення інтернет-магазину недорого

За пошуковим запитом “створити інтернет-магазин недорого” в інтернеті можна знайти багато подібних пропозицій: зроблю інтернет-магазин із будь-яким функціоналом (навіть найскладнішим) за 100 – 200 дол. і всього за 2 – 3 дні. Просто неймовірна пропозиція, про яку можна лише мріяти!

Однак якщо ви шукаєте саме таку пропозицію, ми вас розчаруємо: у нас таких фантастичних послуг нема. І подібні неймовірні пропозиції можуть бути пов”язані з такими причинами:

1) автор оголошення – дуже-дуже талановитий благодійник-альтруїст;

2) обман, шахрайство (в результаті ви отримаєте сайт, але поганої якості);

3) непрофесіоналізм автора, який тільки-но навчився створювати примітивні інтернет-магазини з використанням стандартних шаблонів, але вже вважає себе справжнім генієм (як правило, це – студенти-початківці).

Тому, якщо ви все-таки використаєте таку пропозицію, то ви отримаєте ваш інтернет-магазин. Але в 99% випадків його краще не показувати вашим потенційним клієнтам. Можете нам повірити.

Ми пропонуємо створення інтернет-магазинів будь-яких рівнів складності помітно дешевше, ніж в більшості інших веб-студій. Але ми не робимо складні інтернет-магазини за ціною сайта-візитки. Ми не пропонуємо неякісні інтернет-магазини. Однак ми можемо розробити недорогий інтернет-магазин з відносно простою функціональністю. Ціна таких інтернет-магазинів – від 150 дол. Вам потрібен інтернет-магазин із більш складною функціональністю? Будь-ласка, його вартість у нас буде 300 – 500 дол. Верхньої межі складності і ціни інтернет-магазину не існує.

За рахунок чого у нас невисока ціна? Ми створюємо інтернет-магазини на базі популярної платформи WordPress. Для забезпечення повного функціоналу інтернет-магазинів ми використовуємо власний модуль WOW-shop, який уже відточений протягом багатьох років роботи, зручний і для розробника, і для власника магазину, що займається його наповненням. Таким чином нам не потрібно кожного разу витрачати багато часу на редагування однієї з відомих платформ (від примітивної Joomla-Virtuemart до складної Magento), підключення до неї численних модулів, усунення конфліктів між ними. Під час роботи ми практично відразу можемо переходити до елементів, які є унікальними для конкретного сайту.

Розрахувати вартість розробки сайту і замовити його у нас Ви можете тут.